Endosphères Therapy

100% mittekirurgiline figuuri korrigeerimine

Endosphères Therapy® on kaasaegne tipptasemel tehnoloogia, mis on loodud juhtivate Itaalia meditsiinitöötajate ja bioinseneride poolt.
Endosphères Therapy® on uusim saavutus aparaatses kosmetoloogias. See on tehnoloogia, mis kasutab uuenduslikku mehhanismi mikrovibratsioonide survestamiseks, kasutades hüpoallergilisest silikoonist 55 sfäärilist rollerit. Sfäärid pöörlevad (40-355 hz sagedusega) ja avaldavad nahale survet, tekitades nn „pumpamise efekti“.

Teraapia toimib läbi pulssiivse kokkusurumise meetodi ehk vibrokompressiooni massaaži, mis tähendab, et rasvade ladestused on surve all ja selle tulemusena laguneb rasvarakk, taandub tselluliit, mille tulemusena on koed aktiveeritud ja taastub naha elastsus.

Endosphères Therapy® võib soovitada eraldi protseduurina või kombineerida koos teiste tervist edendavate protseduuridega, treeningutega jne. Soovitame paremate tulemuste saavutamiseks läbida intensiivse kuuri, mille käigus käiakse protseduuril 6, 12 või 18 korda 2-3 korda nädalas. Saavutatud tulemused püsivad 6-8 kuud, aga soovitatav on samaaegselt tulemuste hoidmiseks käia protseduuril 1-2 korda kuus.

Endosphères Therapy® seadet kasutatakse laialdaselt spordimeditsiinis, täpsemalt organismi taastumisel pärast füüsilist koormust, operatsioonijärgses taastusravis ja organismi üldväsimuse peletamiseks.

Endosphères Therapy® protseduur on igati tervisele kasulik ja ei traumeeri nahka!

Protseduuri vastunäidustused:
* rasedus (peale 3 kuud, võib arsti loal)
* imetamine
* kasvajad (v.a arsti loal remissiooni perioodis)
* tromboos, flebiit
* katkine nahk, naha põletikulised protsessid
* suured sünnimärgid töödeldavas piirkonnas

Neli toimet:
1. Vaskulaarne
Rolleris olevate sfääride omapärane kärgstruktuur stimuleerib mikrokompressiooniga fibroblaste, mis stimuleerivad elastiini ja kollageenide tootmist ning stimuleeritakse vereringe.
2. Analgeesia
Kompressiooniline mikrovibratsioon, mis tekitab pulseerivat ja rütmilist toimet mehaanoretseptoritele, seeläbi vähendab või eemaldab valulikkuse lühikese aja jooksul. Mehaanoretseptorite aktiveerimine koos kudede hapnikuga rikastamisega võimaldab vähendada koepõletikku, mis on aktiivne nii valuliku tselluliidi ja lümfoideemiliste vormide korral.
3. Lümfidrenaaži aktiveerimine
Käsiseadme sfääride eriline liikumine, millega töötlemine toimub, tekitab „pumpamise“ efekti. Tänu rolleri pöörlemissuuna poolt indutseeritud impulsside toimele aktiveeritakse lümfisüsteem ja aitab väljutada jääkaineid.
4. Vormiv efekt
Kompressiivne mikrovibratsiooni süsteem kasutab lihaste aktiivset vastupanuvõimet ja läbi vibreeriva stimuleerimise paraneb lihastoonus mõjutatavates piirkondades.


Hinnakiri


error: Lehe kopeerimine pole lubatud!