Fotoepilatsioon

Fotoepliatsioon – mis see on?

Fotoepilatsioon on kõige tõhusam epileerimismeetod ja mõeldud kõigile, kes tahavad vabaneda soovimatutest karvadest. Protseduur on kiire, tulemus püsiv ja meditsiinilised vastunäidustused praktiliselt puuduvad. Karvu saab eemaldada näolt kui ka kehalt. Ideaalne lahendus sissekasvanud karvadele ja tundlikule nahale. Ei ole enam vaja vaeva näha raseerimise või vahatamisega.

Karvade eemaldamiseks on vaja mitut protseduuri, kuna karvad kasvavad kolmes faasis: aktiivne, puhkav ja väljakukkumise faas. Soovitud tulemuse saamiseks on vaja teha mitu protseduuri, sest epilatsioon toimub ainult karva aktiivses kasvufaasis. Fotoepilatsiooni tulemusena karvasibul hävineb ja karv tagasi enam ei kasva. Peale igat protseduuri kasvab tagasi märkimisväärselt vähem karvu kuni kõik karvad on lõplikult eemaldatud.

Soovitud tulemuse saamiseks vajalike protseduuride arv on individuaalne ja sõltub karvade värvist, nahatüübist, samuti kliendi vanusest ning hormonaalsest seisundist. Sõltuvalt epileeritavast piirkonnast on vaja teha 6-9 protseduuri.

Kasutame GSD sPTF+ fototeraapia seadet koos adapteeritud ja laiendatud traditsioonilise IPL tehnoloogiaga. GSD sPTF+ aparaat on kontrollitud ja heakskiidetud Terviseameti Meditsiiniseadmete osakonna poolt!

Mitmekordne lainepikkus ja impulsitoimeulatus võimaldavad soojusenergial tungida sügavale naha sisse ohutult ja valutult. 

Oluline on teada:

  • 2 päeva enne fotoepileerimist tuleks piirkond raseerida. Näopiirkonna raseerimine ei ole vajalik.
  • 5 tundi peale fotoepileerimist ei olesoovitav pesta
  • 2 nädalat enne protseduuri ei tohi kasutada pruunistavaid kreeme
  • 2 nädalat enne ja peale protseduuri ei ole soovitav solaarium
  • Eemaldada saab nii heledaid kui ka tumedaid karvu, kuid heleda karva puhul tuleks arvestada rohkemate kordusprotseduuridega
  • Protseduuri ei soovitata beebiootel ja imetavatele emadele, tugevat diabeeti, epilepsiat ja teisi raskeid haigusi põdevatele inimestele

Hinnakiri


error: Lehe kopeerimine pole lubatud!