Tooted

Ilutuba Venustas müüb kvaliteetseid nahahoolduse tooteid, mida kasutab ka oma teenustes. Küsi terapeudi käest lisainfot.

Payot – peatselt 100 aastat on Payot aidanud naistel võtta oma igapäevane iluhooldus kontrolli alla. Payot on kosmeetikabränd, millel on rahvusvaheline tuntud, loodi aastal 1920 Nadia Payot poolt. Payot tagab, et naised, kes otsivad autentset luksust, kogevad ilusat, igavesti-noorusliku naha kogemust. Eksklusiivselt nahahooldusele pühendudes toetab bränd naisi ühest generatsioonist teise igal eluhetkel. Bränd pakub unikaalset kogemust oma salongihoolitsuste ning nahahooldus toodetega, mis toovad välja iga naise ilu koduses privaatsuses.

Dr Irena Eris – luksuslik kosmeetika, mis on loodud iluhooldusele kirega. Toodete koostis on ettevõtte laborites väljatöötatud ning patenteeritud. Dr Irena Eris on tootnud aastaid ülemaailmselt unikaalset kosmeetikat ja kosmeetilisi lahendusi. Dr Irena Eris bränd on loodud naisele, kes on iluteadlik, väärtustab kõrgeimat kvaliteeti ja otsib parimat lahendust parimal moel.

Mary Cohr – eeterlike õlide baasil loodud professionaalne Prantsuse kosmeetikatoodete sari. Puhta looduse jõud Sinu naha ilu heaks!

Terapeutilised õlid – eeterlike õlide imeline maailm!


error: Lehe kopeerimine pole lubatud!