Teenused

ULTRATONE™ salong pakub tervislikke ja efektiivseid ULTRATONE™ hooldusi, mis aitavad Sul vabaneda tselluliidist, vähendada probleemsete piirkondade ümbermõõtusid, saada sünnitusjärgselt uuesti vormi, parandada näojooni ja siluda kortse.

Oleme spetsialiseerunud ULTRATONE™ hooldustele, mis tagab professionaalse ja kvaliteetse teenuse pakkumise ning selle järjepideva arendamise koostöös Inglismaal asuva peakorteriga.

Koos anname endast parima, et külastus ULTRATONE™ salongis oleks mõnus kogemus ning protseduuri tulemused vastaksid Sinu ootustele.

Lisaks ULTRATONE™ hoolitsustele pakume ka Endosphères Therapy ja AquaClean mini ning fotoepilatsiooni hooldusi. Endosphères Therapy on kompressiooniline mikrovibratsioon, uusim saavutus aparaatses kosmetoloogias, uuenduslik meetod ravimaks veenipaisu ja igat liiki tselluliiti. AquaClean mini koosneb kolm-ühes näohooldus süsteemist – AquaClean süsteem, elektroporatsioon ning kahekordne pinguldamine ehk Double Lifting.

Uute teenustena pakume salendavaid kehamähiseid, infrapunamati ja aroomiteraapia hoolitsusi.

Salendavad kehamähised on 100% looduslike taimeekstraktide ja naturaalsete eeterlike õlidega immutatud puuvillased kehamähised, mis aitavad kaasa rasvapõletusele, kiirendades seeläbi ainevahetust ning kasutades energia saamiseks keharasva.

Infrapunamatt “Termokookon” aitab oma füsioloogiliselt sobiva soojusega lõdvestada kehakoed, parandada vereringet, väljutada liigset vett ja jääkaineid – kaovad kilod, paraneb tervis ja enesetunne!

AromaTouch™ tehnika aitab taastada keha homöostaasi ehk organismi tasakaalu, funktsioone, alandab stressi ja põletikulisi protsesse ning toetab immuunsüsteemi. Lisaks tõstab massaaž meeleolu ja energeetilist heaolutunnet.

ULTRATONE™ hooldused ja hinnakiri
Endosphères Therapy hooldused ja hinnakiri
AquaClean mini hooldused ja hinnakiri
Fotoepilatsiooni hooldused ja hinnakiri
Salendavad kehamähised
Infrapunamatt “Termokookon” ja hinnakiri
Aroomiteraapia Aromatouch eeterlike õlidega

Teenuste kinkimiseks on võimalus osta kinkekaart.


error: Lehe kopeerimine pole lubatud!